Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifa na rzecz praw kobiet w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 r. o 14:53 Powrót do artykułu
Wielki szacunek dla wszystkich, którzy nie boją się wyrażać sprzeciwu wobec AROGANCJI nowej władzy. A jest się czego bać, bo nowa władza od razu do ataku wysyła bataliony trolli i uruchamia maszynę propagandy nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszny jest tek koleś z kolczykiem w nosie i napisem dość pogardy. Wygląda jak zakolczykowana świnia, u mojego dziadka w zagrodzie takie trzymali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szymon furmaniak, wstydz sie chodzic na takie protesty. a pomyslec ze rodzice posłali cie do katolickiej szkoly... z pietrasiewiczem powinienes sie umowic, on tez jest tego tam tego, tęczowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich matki podjely lepsze decżyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
śmieszny jest tek koleś z kolczykiem w nosie i napisem dość pogardy. Wygląda jak zakolczykowana świnia, u mojego dziadka w zagrodzie takie trzymali
Kółko w nosie to ma BYK ,a nie świnia rolniku z MARSZAŁKOWSKIEJ,świnie miały wkładane druty w ryjki aby nie ryły,a to czyn karalny.Świnie ryły bo były niedożywione i szukały coś ogryźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MANIFA super prowokacja !!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie była manifa przez 27 lat. Rosła w siłę HA Hi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No edukacja seksualna przydałaby się zdecydowanej większości protestujących i to właśnie taka "oparta na faktach" a nie lewackiej ideologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraźcie sobie kto z nich spacerowałby dzisiaj, gdyby ICH MATKI skorzystały z prawa abrcji na żadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę prawa do zabijania !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako facet też chcę takich praw .Zaczne od teściowej ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkemony dalej płaczą. Zaraz będzie marsz w obronie komuchów i innych. Jęk odsuniętych na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...